Attorney Agnieszka Piasecka Polski Adwokat Floryda Polish Lawyer Florida

Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat
Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat

 

Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat
Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat

 

Agnieszka “Aga” Piasecka jest polskim prawnikiem w Clearwater na Florydzie

Agnieszka “Aga” Piasecka jest polskim prawnikiem w Clearwater na Florydzie. Adwokat Agnieszka Piasecka ma ponad 15 lat doświadczenia prawniczego oraz uprawnienia do praktyki prawa na Florydzie i w Polsce. Adwokat Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w każdej sprawie prawnej, między innymi: w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, emigracyjnych, spadkowych (testamenty i trusty), wypadkach, odszkodowaniach, jak rowniez DUI (prowadzenie pod wplywem alkoholu lub narkotykow) i mandatach drogowych, w sprawach nieruchomosci, reprezentacja w celu uzyskania benefitow social security, w obronie przed foreclosure jak również w przygotowaniu i interpretacji kontraktów i dokumentów biznesowych. Adwokat Agnieszka Piasecka ma również uprawnienia notarialne na Florydzie i może notaryzować dokumenty oraz pomóc w załatwieniu certyfikacji apostile. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna!

Adwokat Agnieszka Piasecka jest uprawniona do praktyki prawa na Florydzie i w Polsce. Adwokat Agnieszka Piasecka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Adwokat Agnieszka Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Przed otworzeniem własnej kancelarii adwokackiej w Clearwater, adwokat Agnieszka Piasecka pracowała wcześniej w renomowanych firmach prawniczych w Polsce i w USA. Adwokat Agnieszka Piasecka mówi biegle po polsku, po angielsku oraz po włosku i komunikuje się w języku hiszpańskim i rosyjskim.

Kancelaria Adwokacka Agnieszki Piaseckiej mieści się w Clearwater pod adresem  13575 58th Street North, Clearwater, Florida 33760

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na

813-786-3911

727-538-4171

 

Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat
Agnieszka Piasecka Floryda Polski Adwokat

 

Attorney Agnieszka Piasecka

Polski Adwokat Floryda

Polish Lawyer Florida

 

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a lawyer in Clearwater, Florida and Poland

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a lawyer in Clearwater, Florida and Poland, with 15 years experience and two law degrees one from Poland and one from Stetson University, College of Law in Florida. Aga Piasecka, Esq. speaks fluent Polish and English and has the knowledge and experience to assist you with all of your legal needs in Clearwater, Florida and Poland.

For a FREE consultation call:

727-538-4171 

813-786-3911

Leave a comment

Your email address will not be published.